Inzerce


Bannerová reklama

 

   Hledáte vhodnou formu reklamy, která posílí zájem zákazníků? Nebo chcete jen posílit povědomí vaší obchodní značky (Branding)? Bannerová reklama na  portále Bydlení 360° vám umožní obojí. Nabízíme široký výběr formátů bannerů a flexibilitu při jejich zadávání. Uvítáme i nestandardní požadavky na moderní formy reklamy.

Formáty reklamy a ceník  | Napište nám

_____________________________________________
         Textové linky a odkazy (připravuje se)

 

   Nejjednoduchší a nejoblíbenější formou reklamy stále zůstává inzerce pomocí hypertextových odkazů. Na portále bydlení 360° vám nabízíme jak ty neplacené (výměnné) tak i placené. Placené linky, jsou levné a ůčinné hlavně pro budování SEO a směrování návštěvníků na váš web (traffic).


Ceník | Napište nám | Podpořte nás

_____________________________________________Reality na úvodní stránce (pro RK)

 (připravuje se)

   Na portále Bydlení 360° nabízíme umístění zvýhodněných nabídek nemovitostí, pro zaregistrované realitní kanceláře. Vaše nabídky se mohou zobrazovat v jedné ze  čtyř  zvýhodněných sekcí na úvodné stránce. Informujte se o výhodných cenách za a přilákejte více klientů.

Ceník | Náhled pozic | Napište nám

_____________________________________________
 PR články (připravuje se)

 

   Pokud vás okolnosti donutili investovat čas a peníze do PR článků pak určitě hledáte místo pro jejich zveřejnění. U nás tak můžete udělat zcela zdarma. Zveřejnění PR článků na protále Bydlení 360° vám pomůže v budování stabilního zájmu a povědomí o vaši značku nebo produkt.

Ceník | Náhled PR článků | Napište nám

_____________________________________________
         Oborový katalog firem (připravuje se)

 

   Pokud se zabýváte čímkoliv co se točí kolem nemovitostí, bydlení, finančních služeb dizajnu atd. A rádi byste osloviti naše návštěvníky, zaregistrujte se do našeho oborového katalogu firem. Sekce jsou přehleně řazené tak, aby se k vám návštěvnící dostali snadno a rychle a co více, registrace je zdarma.

Napište nám | Registrace firmy / živnostníka

_____________________________________________


   
TOPlist