O nás


O portále Bydlení 360°


Portál Bydlení 360° se zabývá komplexními službami v oblasti realit respektive pomáhá návštěvníkům koupit, prodat či vyhledat nemovitost. Zaměřuje se také na realitní kanceláře všech druhů, od nejmenších až po největší. Na našem portále naleznete široký výběr bytových i nebytových objektů a také pozemků. Zároveň nabízíme virtuální prohlídky, možnost neomezeného vkládání nabídek pro realitní kanceláře a mnohé další služby.

Jedinečnost portálu Bydlení 360°


Tento portál, který byl při svém spuštění na českém webu novinkou, se vymyká klasickým realitním webům. Autoři se zaměřili na inovativní funkce, originální nabídku služeb a moderní vzhled. Portál je určen jak pro realitní kanceláře, tak pro návštěvníky, kteří chtějí přímo kupovat či prodávat nemovitosti. Není určen jen pro velké realitní kanceláře, ale i pro malé RK a obchodníky. Tomu se i uzpůsobují tarify, aby inzerce byla dostupná pro každého i nově založenou realitní kancelář.

 

Služby


. . Portál Bydlení 360° podporuje realitní kanceláře všech typů. Nejvíce se však snaží se pomoci v rozvoji menším kancelářím , které mají možnost prezentovat své nemovitosti za velice výhodných cenových podmínek.

.. Poskytujeme také propagaci a podporu kancelářím středním a to za minimální ceny, za které Vaše kancelář získá širší záběr, profesionální nabídkové prostředí či možnost tvorby kvalitních a cenově dostupných virtuálních prohlídek.

.. Pro velké realitní kanceláře nabízíme flexibilní formáty reklamy, neomezujeme je v množství nabídek, poskytujeme EXPORTY ZDARMA a samozřejmě vytvoříme kvalitní virtuální prohlídky nemovitostí.

.. Portál Bydlení 360° nabízí realitním kancelářím všestrannou podporu a bude nám potěšením, když spojíte Vaši kancelář s naším jménem.

 

Kompletní výpis služeb


Důležité odkazy...

Seznam spolupracujících RK
TOPlist