Otázky a odpovědi pro fyzické a soukromé osoby1.Je zadání nabídky/poptávky zdarma?
2.Je k zadání nabídky/poptávky nutná registrace?
3.Jak portál Bydlení 360° zajistí ochranu mých osobních údajů?
4.Jak mi portál Bydlení 360° dokáže ušetřit peníze?
5.Jak mi portál Bydlení 360° může pomoci s prodejem mé nemovitosti?
6.Co jsou to virtuální prohlídky nemovitostí?
7.Kde si můžu objednat realizaci virtuální prohlídky a kolik to stojí?
8.Jak mi portál Bydlení 360° může pomoci prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost?
9.Mohu se jako soukromá osoba stát registrovaným členem portálu Bydlení 360°?1.Je zadání nabídky/poptávky zdarma
nahoru<<<

Absolutně ANO. Náš portál Vám nabízí zveřejnění Vaší nabídky/poptávky zcela zdarma a nebudeme Vás ani nijak omezovat v délce textu a počtu fotografií, které se rozhodnete u Vaší nabídky zveřejnit.


2.Je k zadání nabídky/poptávky nutná registrace
nahoru<<<

Absolutně NE. K tomu, abyste mohli zadat Vaši nabídku/poptávku, není nutná žádná registrace. Jednoduchým vyplněním nabídkového formuláře se Váš inzerát začne zobrazovat na našem portálu. Po vyplnění poptávkového formuláře Vaši poptávku automaticky odešleme všem spolupracujícím realitním kancelářím. Po smazání Vaší nabídky/poptávky se automaticky smažou i všechna data, které jste nám poskytli při jejich zadání.


3.Jak portál bydlení 360° zajistí ochranu mých osobních údajů
nahoru<<<

Dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, se zavazujeme neposkytnout Vaše osobní údaje třetím stranám. V
eškerá osobní data, které jste nám poskytli při zadávání Vašeho inzerátu, budou smazány spolu s ním. Při samotném zadávání Vaší nabídky/poptávky se budete moci rozhodnout, který z preferovaných kontaktních údajů nám poskytnete. Pokud Vaše volba bude email, potencionální zájemce vyplní formulář s odpovědí, která Vám automaticky bude doručena na Váš email bez toho, aniž by Vaše emailová adresa byla zveřejněna.


4.Jak mi portál Bydlení 360° dokáže ušetřit peníze
nahoru<<<

Pokud jste soukromá osoba, která chce prodat/pronajmout svůj byt/dům prostřednictvím internetového portálu, jako je ten náš, a tak se vyhnout poplatkům spojených s prodejem Vaší nemovitosti přes placené servery, inzertní noviny anebo realitní kanceláře, tak jste na tom správném místě.

Na našem portálu můžete nabídnout svou nemovitost úplně zdarma vyplněním online nabídkového formuláře. Není k tomu potřeba jakékoli registrace. Žádné hesla a už žádné SMS-ky. Samozřejmostí je neomezená délka textu a neomezený počet fotografií u Vaší nabídky. Jednoduchým vyplněním nabídkového formuláře se Vaše nabídka automaticky začne zobrazovat na našem serveru a umožní Vám tak rychlý a efektivní prodej/pronájem Vaší nemovitosti. Po úspěšném dokončení transakce můžete Vaši nabídku samozřejmě kdykoli odstranit prostřednictvím odkazu, který obdržíte na Váš email po vyplnění nabídkového formuláře.
Nepřehlédněte náš článek Jak se co nejlépe připravit na prodej nemovitosti.


5.Jak mi portál Bydlení 360° může pomoci s prodejem mé nemovitosti

Náš realitní portál se nazývá Bydlení 360°, protože zájemcům o Vaši nemovitost nabízíme nový úhel pohledu na Vaši nabídku. Aby jsme byli přesní, třistašedesát nových úhlů. Tím jsou naše virtuální prohlídky nemovitostí, které umožní zájemcům vidět Vaši nemovitost z nového, mnohem zajímavějšího pohledu. Tato moderní prodejní metoda je to nejlepší, co můžete udělat pro úspěšný prodej své nemovitosti. Je dokázáno, že přidání virtuální prohlídky nemovitosti k Vaší nabídce Vám přinese několikanásobně vyšší počet zájemců než klasické fotografie. Pokud Vám tedy opravdu záleží na úspěšném prodeji, vezměte iniciativu do vlastních rukou a využijte naší skvělé nabídky realizace prohlídek pro firmy a jednotlivce za cenu již od 3.050,- Kč.


6.Co jsou to virtuální prohlídky nemovitostí

nahoru<<<

Virtuální prohlídky, z anglického originálu “Virtual Tours”, jsou prostorová digitální zobrazení skutečného prostoru, interiéru, exteriéru nemovitosti anebo jiného konkrétního místa na Zemi i mimo ní. Obyčejně se virtuální prohlídka vytváří z 2D fotografií a pomocí speciální techniky angl. zvané “immersive imaging”, se pak upraví do 3D podoby.7.Kde si můžu objednat realizaci virtuální prohlídky a kolik to stojí

nahoru<<<

Vytvoření virtuální prohlídky pro Vaši nemovitost si můžete objednat na
emailu sales@bydleni-360.cz nebo na telefonním čísle 608 360 360. Vytvoření je zpoplatněno dle Ceníku a realizace virtuálních prohlídek se řídí dle platných smluvních podmínek.


8.Jak mi portál bydlení 360° může pomoci prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost
nahoru<<<

Na našem portálu najdete spousty hodnotných informací, jak na prodej nebo nákup nemovitostí. Naše odborné články Vám poradí, jak nejlépe připravit nemovitost na prodej a jak zvýšit její hodnotu i bez velkých investic. Těm, kteří nemovitost naopak kupují, poradíme, čeho se vyvarovat a na co si dávat nejvíce pozor.
Připravili jsme pro Vás sekci, kde najdete vzory realitních smluv ke stažení zdarma.9.Mohu se jako soukromá osoba stát registrovaným členem portálu Bydlení 360°?
nahoru<<<

Ne. Bohužel, pokud nepatříte do řad realitních kanceláří a profesionálů zabývajících se obchodem s nemovitostmi, nemůžete se stát registrovanými členy.

TOPlist