Žádost o registraci nové RK

Tento formulář slouží k nezávazné registraci realitních kanceláří nebo jiných profesionálních subjektů nabízejících nemovitosti.

Údaje označené zelenou šipkou se budou zobrazovat na portálu Bydlení 360° v detailu nabídek Vaší realitní kanceláře. Proto je vyplňujte s přihlédnutím na tento fakt.

Pro úspěšné dokončení registrace je potřeba kliknout na odkaz, který Vám bude odeslán na zadanou emailovou adresu, čímž se ověří její pravost. Do 24 hodin od odeslání formuláře obdržíte Vaše přístupové údaje na stejnou emailovou adresu. Automatická registrace není nastavena, vzhledem k profesionalizaci portálu a kontrole oprávněnosti vykonávat realitní činnost. Pokud se tak nestane, informujte nás o této skutečnosti na email registrace@bydleni-360.cz

 

(uvádějí plátci DPH)

 
 
 
 
 

Vložte logo. V prezentaci se bude zobrazovat ve velikosti 170*120px. Pokud vložíte jinou velikost, bude logo automaticky upraveno do formátu 170*120px. Maximální rozměr vkládaného loga/obrázku je 1024*768px. Vkládané logo/obrázek musí být ve formátu JPG.
   zobrazit >

  tarif PREMIUM - bez možnosti exportů      tarif PROFI - s možností exportů

  Odesláním této žádosti potvrzujete, ze souhlasíte se smluvními podmínkami portálu Bydlení 360°.

TOPlist