Služby pro RK
Pronájem 3D fotografické techniky (připravuje se)

  

   Chcete fotit virtuální prohlídky vašich nabídek, ale nemáte potřebnou technologii? Nabízíme řešení v podobě pronájmu této specální techniky  potřebné k  focení 3D virtuálních prohlídek. Profesionální fotografická technika  Vám umožní focení nabídek přímo na místě už při první návštěvě nemovitosti. Obsluha je snadná a focení zabere cca 15 minut. V ceně pronájmu je také školení o obsluze.  Mějte Vaši techniku stále k dispozici a nabídněte klientům přidanou hodnotu. Pronájem zdarma!


Více o pronájmu

 

Realitni server Bydleni 360

Výroba virtuálních prohlídek pro RK


   Portál Bydlení 360° nabízí realizaci profesionálních virtuálních prohlídek. Prohlídky jsou efektivní nástroj při prodeji nemovitostí a přidaná hodnota pro realitní kanceláře. Realizace je snadná, rychlá, neobtěžuje majitele a co více, klienti je chtějí! Informujte se o kvalitních a cenově dostupných virtuálních prohlídkách.


Více o virtuálních prohlídkách

 

 

Realitni server Bydleni 360


Inzerce nabídek pro realitní kanceláře...Naše inzertní tarify vycházejí vstříc realitním kancelářím dle jejich velikosti a specifických potřeb. Součástí našich tarifů je možnost zadávat neomezené množství nabídek - dle zvoleného tarifu, přikládat neomezený počet fotografií, vkládat neomezené množství textu, ovládat a aktualizovat své nabídky online 24 hodin denně a další výhody.


Více o tarifech

 

Realitni server Bydleni 360

 

2D a 3D půdorysy

 

   Vytvoříme pro vás jedinečné půdorysy vašich nemovitostí. Skvěle vypadající plánky jsou důležitou součástí všech kvalitních nabídek. Umíme pro vás vytvořit půdorysy ve 2D i ve 3D zobrazení včetně rozměrů a zařízení. Nabídněte vašim majitelům přidanou hodnotu, kterou klienti ocení.

Více o plánech a půdorysech

 


 

Hosting virtuálních prohlídek

 

   Nově na portálu Bydlení 360° nabízíme umístění  již hotových virtuálních prohlídek, pro realitní kanceláře a developery.  V případě, že máte virtuální prohlídky vašich nabídek nemovitostí a rádi byste plně využili jejich potenciál,  umístíme je na  portálu v odpovídající sekci. Využijte tuto jedinečnou šanci jak získat jěště více klientů. Máme pro Vás připraveny zajímavé ceny.

                                                                  Kontaktujte nás

 


Realitni server Bydleni 360


Reklamní služby

 

   Na portálu Bydlení 360° nabízíme umístění široké škály reklamních formátů pro realitní kanceláře, developery finanční instituce a jiné. Poskytujeme flexibilní reklamní formáty od odkazů přes bannery různých rozměrů, až po PR články.  Informujte se o výhodných cenách za reklamu a přilákejte více klientů.


Více o inzerci

 

 

 

 

 


 

TOPlist