Tarif PREMIUM

 

 

Pokrytí celé ČR   Dny, kdy regionální realitní kanceláře nabízely nabídky lokálně,  jsou dávno pryč. Dnešní doba si vyžaduje prezentovat se  celoplošně. Proto je pro vás určitě velice důležité, aby vaše nabídky byly dostupné potencionálním klientům ve všech koutech České Republiky. A to nejlépe za minimální náklady. Právě proto vám nabízíme tarif PREMIUM.


 

 

Nadstandardní funkce


 

Naše podrobné vyhledávání zaručí, že zrovna ta vaše nabídka se dostane k těm správným zájemcům. V rámci tohoto tarifu vám umožníme zadávání maximálně 50 nabídek. Naše na míru šité administrační rozhraní vám umožní ovládat vaše nabídky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, z domova i z kanceláře. Délka textu u nabídek je bez omezení. Pište, kolik chcete a co chcete. Máte hezké fotografie vašich nemovitostí? A máte jich spousty? Skvělé, umožníme vám je zobrazit všechny. U vašich nabídek zobrazíme kontaktní informace přímo na vás i s vašim logem.
 

Registrace snadno a rychle

 


Registrujte se již dnes a získejte přístup k našemu administračnímu rozhraní do 24 hodin. Použití rozhraní je  snadné a intuitivní. Snadno a rychle vložíte vaše nabídky , které budou ihned k dispozici našim návštěvníkům. Získejte nástroje, které Vám pomohou stát se profesionálním a kompetitivním konkurentem ve světě realit. Dosáhněte maximálního efektu s naším tarifem PREMIUM.

 

 


 

            

 

                        
Zvýhodněná cena
Neomezené texty a počet fotografií
Maximální počet nabídek 50
Snadná administrace 24/7
Zobrazení kontaktních informací a loga
Ceny od 99,- Kč/měsíc
50% sleva za inzerci na najdisibyt.cz
Export z realitních programů BW za příplatek  (200,-Kč/měs.)Cena nzerce při platbě na :
Časové období 3 měsíce 6 měsíců
12 měsíců
Cena 163,- Kč / měs 142,- Kč / měs 99,- Kč / měs
* Uvedené ceny jsou bez DPH

 

 Ceník služeb je platný od 1.7.2010


Registrace RK | Kontaktujte nás | Všechny služby

 

Nevyhovují naše ceny nebo služby, vaším představám? Víme, že každý zákazník je jedinečný a má jiné potřeby. Ať už jsou ty vaše jakékoliv, napište nám a my vám vytvoříme produkt, který bude vyhovovat právě vaší RK. Kontaktujte nás

TOPlist