Tarif PROFI

Exporty a poptávky v ceně

 Pokud je pro Vás čas důležitý, s tarifem PROFI máte možnost vkládat  neomezený počet nabídek na náš server prostřednictvím oblíbených realitních programů REAX 2007, PCREAL a REAL STUDIO 2008 absolutně bez jakýchkoliv dalších poplatků. Vaše nabídky u nás budou v bezpečí, okamžitě online a k dispozici všem návštěvníkům. Poptávky bez územního omezení budete dostávat rovnou do vaší emailové schránky. Vše v ceně s profi tarifem PROFI. 

 
 
                                                      Už  žádná omezení

Nenechte, aby vám portály diktovaly, co můžete a co ne. Zde vás nebudeme omezovat v délce texů, množství obrázků ani počtu exportů. A už vůbec ne v použití slova "nej". Věříme, že fotografie a psaní popisků jsou  jedním  z vašich nejsilnějších nástrojů, jak oslovit klienta. Pokud věříte, že jsou vaše nabídky "nej",  klidně to napište. 


ANKETA: V čem vás realitní portály omezují?

 

 
Podpora vaší značky

 

Samozřejmostí je zveřejnění kontaktů na makléře, loga a kontaktů na vaši RK v detailu nabídek. Naším cílem je váš úspěch, s čímž souvisí i podpora vaší značky. Proto také obdržíte prostor pro zviditelnění vašich služeb prostřednictvím PR článků, USP, odkazů a sloganů nebo možnost přispívat do realitní poradny. S tarifem PROFI navíc obdržíte až 50% slevy na reklamní kampaňe na našem portálu.

 

 

 

 Cena inzerce při platbě na:
Časové období 3 měsíce 6 měsíců
12 měsíců
Cena* 699,- Kč / měs 599,- Kč / měs 499,- Kč / měs

                      
* Uvedené ceny jsou bez DPH

 

 

 


 


 Ceník služeb je platný od 1.7.2010

 

Nevyhovují naše ceny nebo služby, vaším představám? Víme, že každý zákazník je jedinečný a má jiné potřeby. Ať už jsou ty vaše jakékoliv, napište nám a my vám vytvoříme produkt, který bude vyhovovat právě vaší RK. Kontaktujte nás

 

 


 

 

TOPlist