V
 . Již několik let se v zahraničí používají virtuální prohlídky jako nenahraditelný marketingový nástroj, který svým inovativním stylem přináší uživatelům mnoho výhod. Na realitních portálech si například až 10x více návštěvníků prohlíží nabídky s kvalitní virtuální prohlídkou, než nabídky bez nich. Avšak nejen u nemovitostí se virtuální prohlídky staly moderní a žádanou formou prezentace. Také v mnoha jiných ovětvích se virtuální prohlídka stala efektivním nástrojem propagace, a každým dnem si nachází nové uplatnění na trhu.
 Potřebujete zpracovat vlastní fotografie?


Nabízíme zpracování dodaných snímků a výrobu vašich virtuálních prohlídek

Rychlé zpracování dat a export dat do 48 hodin

Vysoká variabilita exportovaných formátů dle požadavků klienta

Výroba a vložení půdorysů do virtuální prohlídky

Prezentace vašich virtuálních prohlídek na portále Bydlení 360°

Bezkonkurenční ceny již za 499,- Kč / nemovitost

Objednávka zpracovani dat

 


    Nevyhovují naše ceny nebo služby, vaším představám? Víme, že každý zákazník je jedinečný a má jiné potřeby. Ať už jsou ty vaše jakékoliv, napište nám a my vám vytvoříme produkt, který bude vyhovovat právě vaší RK. Kontaktujte nás   Potřebujete zhotovit kompletní virtuální prohlídku?


Máte zájem o realizaci virtuální prohlídky pro Vás nebo Vaší společnost? Navázali jsme spolupráci s fotografy a agenturami, které pro Vás virtuální prohlídku zrealizují za pomoci profesionální techniky od A do Z, pak už bude jen stačit dodat data a my Vaši virtuální prezentaci umístíme zde. Kde všude jsme schopni zajistit nafocení Vašich nemovitostí a kolik to bude stát se dozvíte zde: http://bydleni-360.cz/foceni-virtualnich-prohlidek


  Chtěli by jste virtuální prohlídky tvořit rychle a jednoduše?

   Máte zájem  vlastnit techniku a virtuální prohlídku si zrealizovat sami? Momentálně probíhá jednání s dodavatelem 3D techniky pro jednoducé a rychlé řešení Vašich prohlídek. Budeme zajišťovat distribuci této techniky pro Vás a dokonce bude možnost si tuto techniku pronajmout. Aktuálně jsme našli řešení, které zvládne opravdu každý. Odlište se od ostatních a předveďte vašim klientům jedinečné virtuální prohlídky vašich výrobků, obchodních nebo kancelářských prostor.


 


Reference | Kontaktujte nás


 

Kdo už si nás vybral?

  

   Naše prohlídky využívá mnoho realitních kanceláří a firem v ČR. Důvěřují nám až tak, že si nás najímají i na výrobu virtuálních prohlídek pod jejich značkou. (Kliknutím na obrázek otevřete virtuální prohlídku)


 

 

TERINVEST spol s.r.o.

 

Největší Pražský vystavovatel pořádající výstavy

a veletrhy všech druhů. 


www.terinvest.cz 

 

BEMEX BOOT s.r.o.


Výhradní zástupce firmy BÉNÉTEAU v současné 

době největšího světového výrobce námořních

kajutových plachetnic na světě.

 


www.bemexboot.eu

 

 

BABY CLUB PLOUTVIČKA


Provozovatel  plaveckého areálu a pořadatel plaveckých kurzů pro těhotné ženy a maminky s dětmi. Organizátor prázdninových pobytů pro děti spolu s rodiči.

 

www.ploutvicka.cz


 

 

LUXUSNÍ APARTMÁNY.cz

 

Provozovatel luxusního nájemního domu v centru Prahy. Společnost s tímto projektem vyhrála prestižní cenu "Best Residential Development 2006" soutěže vyhlašované časopisem Construction & Investment Journal.

 

www.luxusniapartmany.czHBS CZ s.r.o.


Výrobce prefabrikovaných koupelnových modulů pro použití v pečovatelských službách, hotelnictví a bytové výstavbě.

 

www.hellweg-badsysteme.de

 

 

 

DENNERT MASSIVHAUS


Výrobce montovaných nízkoenergetických domů na klíč, které firma přiveze a složí v místě zadání do 2 až 5 dnů, včetně napojení na energetické síťě.

 

www.massivhaus.cz

 

 

 

Pizzerie DOMINO Beroun


Kvalitní pizzerie s vlastními recepty a příjemným posezením uvnitř nebo na zahrádce. Restaurace nabízí rozvoz jídla do domu a možnost uspořádání soukromých či firemních akcí, slavnostních tabulí a oslav.

 

www.pizzeriedomino.cz

 

 

Realitní kancelář OZA


Realitní kancelář s virtuální tváří, působící v Pardubickém kraji. Nabízející široké spektrum služeb v oblasti obchodu s nemovitostmi. 

 

www.oza.cz

 

 

 Internet, který přinesl realitním kancelářím efektivní nástroj, jak oslovit tisíce zákazníku v pohodlí jejich domova, již využívá převážná většina Vaší konkurence. A to velmi úspěšně. Vaše konkurence ale neví, že se na trhu objevil nástroj, který změní úhel pohledu na obchodování s nemovitostmi jednou provždy. Vy teď máte jedinečnou příležitost připojit se k této revoluci a nabídnout svým klientům něco víc...

 

Zobrazit všech 8 důvodů...

 


TOPlist