Virtuální prohlídky nemovitostí


Co je to virtuální prohlídka


...Virtuální prohlídky, z anglického originálu “virtual tours”, jsou prostorová digitální zobrazení skutečného prostoru, interiéru, exteriéru nemovitosti anebo jiného konkrétního místa. Obvykle se virtuální prohlídky bytů a domů vytváří z 2D fotografií a s pomocí speciální techniky nazývané “immersive imaging” se pak upraví do 3D podoby. Jak vzniká virtuální prohlídka?


...

...Již několik let se v zahraničí virtuální prohlídky používají jako nenahraditelný marketingový nástroj, který inovativním stylem přináší svým uživatelům mnoho výhod. Virtuální prohlídky se tak staly nedílnou součástí prezentace mnoha druhů zboží v mnoha odvětvích, jako jsou například: 

 

......... Virtuální prohlídky nemovitostí bytů a domů - aktuální nabídka

... ..... Virtuální prohlídky pro vzdělávání a výuku
......... Virtuální prohlídky pro výstavy a prezentace

......... Vyrtuální prohlídky pro sport a turistiku
......... Virtuální prohlídky interiéru automobilů

..... ... Virtuální prohlídky a rekonstrukce zločinu pro policii

......... Virtuální prohlídky interiérů lodí a jacht

......... Virtuální prohlídky v hoteliérství a mnoho dalších...
Realizace virtuálních prohlídek pro realitní kanceláře, firmy a jednotlivce

   Máte zájem o realizaci virtuální prohlídky pro Vás Vaší RK nebo Vaší firmu? Aktuálně spolupracujeme s fotografy po celé ČR, kteří jsou schopni Vám zajistit nafocení virtuální prohlídky, včetně jejího zpracování za velice příznivé ceny! Dále pro Vás připravujeme nejkvalitnější dostupnou technologii, která Vám umožní prezentovat se v jiném úhlu pohledu. Odlište se od ostatních a předveďte Vašim klientům jedinečné virtuální prohlídky Vašich výrobků, nabídek nemovitostí, obchodních nebo kancelářských prostor.


 Reference | Kontaktujte nás | Všechny služby


 


...

Miliony lidí po celém světě si vybírají svůj nový domov pomocí virtuální prohlídky nemovitostí. Tento způsob propagace se stává čím dál oblíbenější kvůli výhodám, které

sebou virtuální prohlídky nemovitosti přinášejí. Nemovitosti chtivý klienti mají rádi virtuální prohlídky, protože jim nabízí okamžitý a účinný způsob, jak eliminovat nemovitosti, které se jim nelíbí. Virtuální prohlídky tedy nenahrazují osobní prohlídky, ale výrazním způsobem

šetří čas a náklady. Pro makléře to znamená, že jim odpadne mnoho “zbytečných” prohlídek a získají tak mnohem více opravdových zájemců o jejich nabídky. Majitelé tento systém oceňují také z důvodu většího zachování jejich soukromí během prodeje.

8 důvodů proč je virtuální prohlídka pro vaši RK tak důležitá

 Ukázka virtuální prohlídkyUkázka virtuální prohlídkyUkázka virtuální prohlídky
..............................................................
TIP: Klikunutím na obrázek se otevře okno virtuální prohlídky. Ovládáte ji tak, že uvnitř okna kliknete na jakékoliv                              místo a taháte do stran. Pro správné přehrávání potřebujete mít nainstalovaný Flash Player verze 9 a vyšší.


Získejte inspiraci na portálu VŠEPROVÁŠDŮM.CZ
  

   Ve spolupráci s portálem vseprovasdum.cz jsme připravili inspiraci pro všechny, kteří se rozhodují jak zařídit svoje byty a domy. Pomocí vybraných virtuálních prohlídek se můžete podívat na interiéry, které Vám pomohou výběru vhodné kuchyně nebo obkladu do koupelny. Díky 3D prohlídkám získáte dokonalou představu o tom, jak si můžete zařídit právě Vaši koupelnu nebo kuchyň. Virtuální prohlídky jsou rozděleny do přehledných sekcí, takže se k prohlídkám dostanete rychle a pohodlně. Jednotlivé prohlídky obsahují hodnotné informace například o velikosti místností nebo o použitých materiálech. Nechte se inspirovat na VSEPROVASDUM.CZ


TOPlist