Lepší je se spolehnout na realitní kancelář než brát odpovědnost na sebe

Když prodáváme nebo kupujeme nemovitost, tak to, co nás nejvíce zajímá, je právě cena. Chceme prodávat za maximální možnou cenu a zároveň nakupovat za co nejméně.

Lepší je se spolehnout na realitní kancelář než brát odpovědnost na sebe
Když prodáváme nebo kupujeme nemovitost, tak to, co nás nejvíce zajímá, je právě cena. Chceme prodávat za maximální možnou cenu a zároveň nakupovat za co nejméně. Bohužel však nežijeme v ideálním světě a snaha, co nejvíc ušetřit a prodávat za maximum, často dopadá špatně. Zvlášť pokud jsme na to sami. V případě, že se nepohybujete běžně v právnickém prostředí, nejste ani stavařem a ekonomem, obraťte se raději na realitní kancelář.

Realitky vám ušetří čas i peníze

Jediné, co si od vás bere realitní kancelář, je provize za vykonaný obchod. To je jen maličkost v porovnání s tím, co pro vás realitky udělají za dobu spolupráce. Realitní kancelář pro vás sežene tu nejlepší aktuální cenu na trhu a zároveň to dokáže udělat rychle.

Namísto toho, abyste sami prohledávali realitní server a jezdili se osobně setkat se zájemci nebo prodejci nemovitostí, můžete z pohodlí domova pouze dohlížet na svého makléře, radit se s ním a všechno vyřizování nechat na něm.

Nakupování a prodej skrze realitní server není tak účinné a rychlé jako přímá spolupráce s realitkou. Realitky totiž umí své řemeslo!

fermakleri.cz banner